O klinice

NASZE MOTTO

kompleksowe leczenie stomatologiczne

Nowoczesne zaplecze technologiczne

Od samego początku kładziemy nacisk na coraz to nowsze wyposażenie renomowanych firm, nowoczesne technologie oraz nieustanne szkolenia personelu dzięki temu mamy pewność, iż leczenie przeprowadzane w naszej Klinice jest prowadzone zgodnie z aktualnymi trendami i wiedzą.

Profesjonalna kadra

W naszej klinice o Państwa uśmiechy dbają wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą poszczycić się nie tylko zdobytym wykształceniem, doświadczeniem i umiejętnościami, ale także empatią i wspaniałym podejściem do pacjentów.
Członkowie naszego zespołu stale pogłębiają swoją wiedzę, przy pomocy szkoleń oraz kursów, a także dzięki podążaniu za nowinkami w branży stomatologicznej.

Kilka słów o nas

Klinika Stomatologiczna Praktident Medical Clinic mająca swoje siedziby we Wrocławiu oraz Bolesławcu powstała w 1991 roku. Od tego czasu nasi specjaliści dbają o uśmiechy swoich pacjentów, świadcząc przy tym najwyższej jakości usługi stomatologiczne.

Nieustanny rozwój naszych lekarzy oraz modernizacja gabinetów, aby dostosowane były do najnowocześniejszych standardów, gwarantują
pacjentom leczenie na światowym poziomie. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, takich, jak niezwykle precyzyjna diagnostyka w technologii 3D, leczenie pod mikroskopem, a także cyfrowe pobieranie skanowanie uzębienia pod aparat lub uzupełnienie protetyczne.

Dbamy nie tylko o świetnie wyniki leczenia, ale także o to, aby było ono pozbawione stresu.

Nowoczesne zaplecze technologiczne

Nasze gabinety wyposażone są w urządzenia, które wykorzystują najnowocześniejszą technologię CAD/CAM. Dzięki takiemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć perfekcyjne uzupełnienie protetyczne nawet w ciągu jednej wizyty. Oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo CAD/CAM pozwala na wykonanie skanu jamy ustnej w technologii 3D, dzięki czemu pobieranie tradycyjnych wycisków staje się zbędne. Leczenie kanałowe także odbywa się przy pomocy nowoczesnego sprzętu, jakim jest mikroskop stomatologiczny. Zastosowanie tego urządzenia znacznie skraca czas leczenia kanałowego, jest ono również bardziej komfortowe dla pacjenta.

Sympatyczna atmosfera

Nasi stomatolodzy, zadbają nie tylko o Twoje uzębienie, ale także o komfort psychiczny. Nasza kadra dołoży wszelkich starań, aby wizyta w naszej klinice była dla Ciebie kompletnie bezstresowa, na każdym jej etapie. Nasze gabinety, to miejsce przyjazne dzieciom, a także osobom, które odczuwają lęk przed wizytą stomatologiczną. Dzięki doświadczeniu i empatii nasi specjaliści pomagają pacjentom przełamać ich strach.

Kompleksowe leczenie stomatologiczne

Odwiedzając nas, mogą Państwo liczyć na kompleksowe leczenie stomatologiczne. Świadczymy usługi z zakresu wielu dziedzin stomatologii, dzięki czemu możemy zaproponować plan leczenia, który zrealizują Państwo u nas od A do Z.

W naszej ofercie znajdują się:

leczenie endodontyczne (kanałowe)

chirurgia stomatologiczna

stomatologia zachowawcza

stomatologia estetyczna

profilaktyka stomatologiczna

implantologia

protetyka stomatologiczna

pracownia RTG oraz tomografii 3D CBCT

cyfrowa ortodoncja

uzupełnienia projektowane cyfrowo

leczenie stawów skroniowo-żuchwowych

 

 

W przypadku pytań dotyczących szczegółów naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z jedną z naszych

 

placówek.