Medycyna tradycyjna

Stomatologia estetyczna

Zdrowe lub wyleczone zęby niejednokrotnie odbiegają od ideału, są przyciemnione, przebarwione lub mają brzydki kształt, a to psuje samopoczucie pacjenta i nie pozwala mu swobodnie się uśmiechać. Coraz większa liczba pacjentów zwraca uwagę na kolor, kształt swoich zębów, obecność przebarwień. W dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby zęby były zdrowe. Muszą również estetycznie wyglądać.

Aby przywrócić piękny uśmiech mamy do dyspozycji szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej – od podstawowych (zabiegi higienizacyjne -usuwanie osadu i kamienia (poprzez zabieg piaskowania i scalingu), po korygowanie kształtu zęba licówkami kompozytowymi lub porcelanowymi. Jeżeli ząb jest bardziej zniszczony proponujemy nakładanie uzupełnień typu inlay lub onlay (na zęby trzonowe i przedtrzonowe), zaś w przypadku znacznych ubytków możemy wykonać mosty, protezy oraz implanty.

Stomatologia estetyczna to szeroka gama procedur stomatologicznych, skierowana do najbardziej wymagających pacjentów. Oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych poprawiających wygląd uzębienia. Korzystając z najnowszych technologii dentystycznych przywracamy nie tylko piękny uśmiech, ale także tworzymy nowy image, a w konsekwencji większą pewność siebie, lepszą samoocenę i nową jakość stosunków międzyludzkich.

Proces tworzenia nowej, perfekcyjnej estetyki składa się z wielu elementów, dlatego każdy Pacjent naszej Kliniki może skorzystać ze specjalistycznej porady, podczas której wspólnie z lekarzem ustali najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Nowością w stomatologii estetycznej jest DSD - Digital Smile Design - cyfrowe projektowanie uśmiechu.

od teraz Ty Pacjencie wespół z lekarzem możecie stworzyć idealną wizję Twojego uśmiechu, która doczeka się realizacji. W DSD używamy tylko najnowszych zdobyczy technologii - skanera 3D, specjalistycznego oprogramowania, drukarek stomatologicznych oraz wykonujemy specjalistyczne zdjęcia do zaplanowania leczenia.