Porady

Stomatologia bez bólu

Praktident Medical Clinic oferuje Państwu nowoczesną stomatologię bez gólu. Proponujemy skuteczne znieczulenia, które pomagają walczyć z dentofobią. Zapraszamy!

Zauważalny w ostatnich latach błyskawiczny rozwój branży dentystycznej wyraźnie zmierza w kierunku skuteczności działań specjalistów i minimalizowania poziomu bólu u Pacjentów podczas leczenia stomatologicznego. Jeszcze kilka lat temu termin przerażającego strachu przed bólem był swego rodzaju synonimem dla wizyty w gabinecie dentystycznym. Powodował niezwykle trudną do pokonania barierę. Dziś można spotkać się z trendem przeciwnym! W trosce o Państwa wygodę oraz bezpieczeństwo, w trakcie wykonywania różnorodnych interwencji stomatologicznych, dbamy o zagwarantowanie odpowiednich środków znieczulających. Stomatologia bez bólu w Praktident Medical Clinic jest absolutnym priorytetem dla wszystkich naszych pracowników. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu czy wszelkich dobrodziejstw w zakresie innowacyjnych preparatów, które potrafią skutecznie uśmierzyć ból. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowe połączenie empatii oraz wcześniej wymienionych czynników sprawi, że Państwa wizyta w naszym centrum zakończy się stuprocentowym zadowoleniem z poziomu zrealizowanej usługi. Leczenie bez bólu jest możliwe!

Znieczulenie w trakcie leczenia stomatologicznego nie zawsze było oczywiste!
W zdecydowanej większości przypadków, każda poważniejsza interwencja chirurgiczna w branży stomatologicznej wiąże się z koniecznością zastosowania odpowiedniego znieczulenia. Praktyka ta dopiero teraz stała się powszechna. Ostatnie lata minionego wieku nie gwarantowały wykonywania zaawansowanych zabiegów w znieczuleniu. Te przeważnie podawane było tylko podczas usuwania zębów. Medycyna zrobiła jednak milowy krok ku zapewnieniu Pacjentom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wizyt stomatologicznych. Stosowane przez nas niezwykle skuteczne metody bezbolesnego leczenia pomogą Państwu w pokonaniu dentofobii – zjawiska powstałego przez wizję okropnego bólu i doświadczenia nieprzyjemnych dźwięków generowanych przez specjalistyczne narzędzia dentystyczne. Jako wykwalifikowani eksperci udowadniamy, że nowoczesna stomatologia bez bólu oraz podawanie znieczuleń miejscowych stanowią absolutny standard leczenia powszechnych problemów powstałych w jamie ustnej.

Stomatologia bez bólu od kulis. Jakie środki stosowane są przez lekarzy specjalistów?

  • sedoanalgezja
  • podtlenek azotu (gaz rozweselający)
  • środek znieczulający Ubistesin
  • nowoczesne znieczulenia komputerowe:
  • The Wand
  • Dentapen

W centrum stomatologicznym Praktident Medical Clinic zaproponujemy Państwu znieczulenie dopasowane do rodzaju wykonywanego zabiegu. Wykorzystujemy nie tylko tradycyjne środki, ale również i nowoczesne zasoby komputerowej protekcji przed bólem, pojawiającym się podczas leczenia stomatologicznego. Zapraszamy do umawiania wizyt we Wrocławiu lub Bolesławcu!

Zobacz również

Poprzednie
Następne