Porady

implanty w 1 dzień

Zabieg implanty w 1 dzień w Praktident Medical Clinic. Zapraszamy Państwa na wizytę, która pozwoli całkowicie odświeżyć dotychczasowy uśmiech. Czas na hollywoodzkie zęby!

Spełniamy marzenia naszych Pacjentów o nienagannie wyglądającym uśmiechu. Stomatologia w ostatnich latach zrobiła ogromny krok do przodu. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o protetykę. Implanty w 1 dzień to nowoczesna metoda na uzupełnienia braków uzębienia. Ile trwa sama implementacja? Ile wizyt muszą odbyć Państwo w Praktident Medical Clinic, aby móc cieszyć się iście hollywoodzkim uśmiechem? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w tym artykule. Implanty w 1 dzień mogą na zawsze zmienić Państwa życie. Zwłaszcza, że śnieżnobiałe zęby podnoszą pewność siebie!

Implanty w 1 dzień – przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje
W zdecydowanej większości przypadków tworzenie lub implementacja uzupełnienia kojarzy się z koniecznością regularnego odwiedzania gabinetu stomatologicznego. Nie chcą Państwo oczekiwać wieczności na nowy uśmiech? Postęp technologiczny oraz unowocześnienie branży protetycznej przygotowało coś specjalnego. Implanty w 1 dzień to innowacyjna metoda na błyskawiczne oraz skuteczne odtworzenie uzębienia. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo braki w postaciach zaledwie jednego ubytku czy cierpią Państwo nawet na całkowite bezzębie! Jak sama nazwa tego typu leczenia wskazuje, implanty w 1 dzień gwarantują momentalny montaż uzupełnienia. Co do zasady, trwa on zaledwie kilka godzin, natomiast wymaga od Pacjenta od dwóch do trzech wizyt w gabinecie stomatologicznym. To znaczne skrócenie czasu oczekiwana na hollywoodzki uśmiech!

Jak wygląda zabieg implanty w 1 dzień od kulis?
Zanim rozpocznie się implementacja Państwa nowych zębów, niezbędne będzie przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki oraz podstawowych badań. Na pierwszej wizycie wykonujemy również zdjęcie tomograficzne, umożliwiające stworzenie komputerowego projektu 3D szczęki i żuchwy. Całość pracy protetyka odbywa się właśnie wirtualnie. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego oraz zaawansowanego technologicznie sprzętu, który gwarantuje odtworzenie warunków panujących w jamie ustnej człowieka. Jeżeli specjalista stomatolog nie wykryje żadnych nieprawidłowości, na drugiej wizycie następuje implementacja uzębienia. Implanty w 1 dzień są naprawdę błyskawiczne.

Dlaczego warto postawić na technologię implantów w 1 dzień?

  • umożliwia ona skrócenie implementacji do nawet kilkudziesięciu minut
  • pozwala uzyskać hollywoodzki efekt przy pojedynczych brakach lub bezzębiu
  • planowanie leczenia stomatologicznego odbywa się całkowicie wirtualnie
  • wykorzystywanie zasobów komputerowych umożliwia projektowanie uśmiechu
  • implanty w 1 dzień to maksymalne zmniejszenie ryzyka odrzucenia implementacji

Zobacz również

Poprzednie
Następne