O klinice

Praktident Medical Clinic to klinika zajmująca się kompleksowym leczeniem stomatologicznym – począwszy od stomatologii zachowawczej po ortodoncję, protetykę, chirurgię oraz medycynę estetyczną.

We wszystkich dziedzinach stomatologii stosujemy najbardziej zaawansowane technologie by osiągnąć cel istotny dla nas wszystkich – zdrowy i piękny uśmiech.


Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży, zatem jesteśmy firmą stabilną i gotów nam było zaufać przez ten czas tysiące osób.

Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności, nie spoczywamy na laurach, wciąż poszukujemy najnowszych technologii bądź sami je wdrażamy.

W naszej Klinice uważamy, iż najważniejsza jest dokładna diagnostyka – dlatego zawsze pierwszą wizytą jest właśnie wizyta konsultacyjna – poznajemy swoje oczekiwania, wykonujemy szereg badań by móc określić dalsze losy i sposób leczenia. Ze względu na to, iż priorytetem była dla nas kompleksowość – wszelkie badania i urządzenia znajdują się na miejscu – dzięki czemu nie trzeba kursować pomiędzy różnymi placówkami.

Wierzymy, że żyjąc w XXI wieku trzeba dostosować standardy stomatologiczne do tego okresu – stąd nasza świadoma rezygnacja z klasycznych aparatów ortodontycznych na rzecz aparatów projektowanych w pełni cyfrowo, których działanie jest w większym stopniu przewidywalne, niż tradycyjnych. Pacjenci zanim zaczną leczenie ortodontyczne już wiedzą jak może wyglądać efekt końcowy, do którego wspólnie dążymy. Dodatkowym plusem jest także możliwość ściągnięcia aparatu w dowolnym momencie. Dążymy do unikania usuwania zębów podczas leczenia.

Z związku z postępującą digitalizacją w naszej Klinice zrezygnowaliśmy z tradycyjnych wycisków pod stałe uzupełnienia protetyczne – wyciski są pobierane w pełni cyfrowo

Cyfrowo także projektujemy pozycję implantów przed implantacją – już z myślą o późniejszym leczeniu protetycznym. Najpierw projektowana jest korona, a następnie do niej implant. Jest to swoista rewolucja i odwrócenie utartych schematów.

Ze względu na to, iż pracujemy interdyscyplinarnie – włączyliśmy do naszych zabiegów zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – wszakże stanowią istotną część do osiągnięcia estetycznego wyglądu. Dlatego w naszej Klinice można skorygować kontury twarzy bądź zablokować zmarszczki używając toksyny botulinowej lub wypełniaczy.


Digitalizacja, diagnostyka 3D, najnowsze technologie i materiały – to są priorytety dla nas by zapewnić nową jakość w leczeniu stomatologicznym u naszych Pacjentów. Nieszablonowe, indywidualne podejście do każdego Pacjenta sprawiają, że grono zadowolonych naszych Pacjentów systematycznie wzrasta - przekonaj się również i Ty.


nr kontaktowy : +48 799 397 755 , +48 71 727 60 47