Medycyna tradycyjna

Chirurgia stomatologiczna

W Praktident Medical Clinic możecie Państwo skorzystać z oferty leczenia chirurgicznego.

W dzisiejszych czasach chirurgia stomatologiczna umożliwia nie tylko usuwanie (np. „ósemek”), ale w znacznie większym zakresie utrzymanie zębów, objętych różnymi procesami chorobowymi. Wykonywane przez nas takie zabiegi, jak resekcje wierzchołków korzeni czy usuwanie torbieli, odtwarzanie ubytków w kości (podsypywanie za pomocą materiałów kościotwórczych) pozwalają na uratowanie zębów, które w przeciwnym razie musiałyby zostać usunięte.

Znaczna część zabiegów polega na przygotowaniu pacjenta do dalszego leczenia specjalistycznego, np. protetycznego, czy ortodontycznego. Każdy zabieg wymaga niezwykłej precyzji i znajomości profesjonalnych technik chirurgicznych.

W Praktident Medical Clinic pracują specjaliści, którzy wykonują pełny zakres zabiegów chirurgicznych, począwszy od ekstrakcji, aż do zamontowania implantu. Nasi lekarze chirurdzy współpracują z ortodontami wykonując zabiegi niezbędne do dalszej części leczenia specjalistycznego, wykonują wiele zabiegów z pogranicza chirurgii i periodontologii oraz zajmują się przygotowaniem jamy ustnej do leczenia protetycznego.