Wdrożenie implantu Thommen z powłoką INICELL

Implanty firmy Thommen Medical - zalety, co je charakteryzuje?

Śnieżnobiały, piękny uśmiech w dzisiejszych czasach to podstawa. Uśmiech jako część nas świadczy o naszej atrakcyjności, wpływa również na nasze relacje z innymi osobami. Zdrowe zęby, a także ich prawidłowy stan sprawia, że czujemy się pewniej w towarzystwie, czujemy się dobrze ze sobą. Aby cieszyć się długo swoim uśmiechem musimy odpowiednio o niego dbać. Jak wiadomo na pogorszenie stanu zdrowia naszych zębów wpływa wiele czynników. Przypadłości nieleczone mogą doprowadzić nawet do utraty części uzębienia.

 

Jednak nie każdy ma to szczęście. Nie każdy może pochwalić się uśmiechem niczym z Hollywood. "Wypadki chodzą po ludziach", problemy zdrowotne nie wyniszczają tylko organów chorych, ale osłabiają każdy element naszego organizmu, chociażby zęby. Terapie lekami też powodują pogorszenie się stanu zębów bądź ich utratę. Styl życia to kolejna rzecz, która odpowiada za stan uzębienia. Dieta to kolejna ważna rzecz jakiej powinniśmy się trzymać - nie oszukujmy się, nikt nie jest idealny i nikt dzień w dzień nie zajada się sałatą jak królik. (Oczywiście to był przykład) :). Tak, uwierzcie, że to co spożywamy na co dzień ma wpływ i to nawet ogromny na to co się z nami i naszymi ząbkami dzieje.

 

Jeżeli Ty drogi czytelniku posiadasz braki w uzębieniu, jeżeli czujesz, że Twój uśmiech nie jest czymś co sprawia, że stajesz się atrakcyjny... a raczej przyprawia o zakłopotanie i doprowadza Cię do zmartwień. Możesz to zmienić stosują u nas nowe implanty od Thommena wdrożone u nas z powłoką INICELL.

 

A, więc co to Thommen, co oznacza INICELL, jak to zrozumieć? Już wyjaśniamy...

 

Szwajcarska firma Thommen Medical - czym się zajmuje?

Thommen Medical to nic innego jak szwajcarska firma, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości implantów zębowych.  Działają na rynku już od 25 lat. Większość produktów wytwarzana jest w szwajcarskiej fabryce, co zapewnia odpowiednią i wysoką jakość wytwarzanych systemów implantów stomatologicznych Thommen Medical. Sama firma jest ściśle skupiona na projektowaniu, tworzeniu i dystrybucji produktów dla implantologii stomatologicznej.

 

Nie bez powodu mówi się, "chodzić jak w szwajcarskim zegarku", to wszystko świadczy o precyzji, staranności i jakości w tym przypadku implantów zębowych.

 

System implantologiczny szwajcarskiej  firmy Thommen oferuje precyzyjną odbudowę estetyczną  ubytków zębowych, a co najważniejsze dzięki innowacyjnej technologii i latach badań, jest jednym z najlepszych rozwiązań medycznych na rynku.

 

Implanty firmy Thommen Medical - zalety, co je charakteryzuje?

Zaletami systemów implantów zębowych Thommen Medical jest m.in. zastosowanie specjalnej super hydrofilnej powierzchni INICELL, dzięki której:

 

·          Zmniejsza się szansa na wczesną jak i późną utratę implantu zębów,

·          Dodatkowo redukuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

 

Wytworzenie super hydrofilnej powierzchni INICELL powstaje w procesie zwanym kondycjonowaniem, który przeprowadza się za pomocą specjalnie zaprojektowanej przez firmę Thommen Medical systemu APLIQUIQ.

INICELL® to rozwinięcie powierzchni piaskowanej i trawionej na gorąco poprzez jej kondycjonowanie. Dzięki zastosowaniu systemu APLIQUIQ w sposób łatwy i szybki można s kondycjonować powierzchnię nadając jej właściwości powodujące szybką przebudowę kości. Szybsze gojenie w jego pierwszej fazie zwiększa bezpieczeństwo leczenia i daje więcej możliwości. W dodatku znacznie skraca czas leczenia z mijających wręcz niekończących się jak większość osób ma ważenie miesięcy, do zaledwie kilku tygodni.

 Brzmi świetnie prawda?!

Jak widać system Thommen, a dokładniej implant z powłoką INICELL jest:

·         łatwy w użyciu,

·          precyzyjny,

·         idealnie sprawdza się w rekonstrukcjach,

·         gwarantuje niepowtarzalny efekt końcowy.

Podsumowując jest to idealny implant dostępny u nas, więc jeżeli chcesz zadbać o swój uśmiech to nie czekaj, tylko przybywaj. Chętnie pomożemy. 

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci zrozumieć na czym polega wdrożenie do leczenia implantu Thommen z powłoką INICELL.