Jakie możliwości ma urządzenie 3 shape TRIOS 4

Jako jedni z pierwszych gabinetów w Polsce - posiadamy go.

W dobie postępów technologii, w dobie, gdzie wszystko poddawane jest ulepszeniom, w dobie powstawania nowych to praktyk i metod nie tylko w zakresie stomatologii.  W czasach, kiedy starsze rzeczy odchodzą w kąt i ustępują miejsce nowym. W czasach, w którym postawiamy na zdrowiu i zadowoleniu pacjenta. Tak właśnie na przestrzeni czasów powstał skaner 3 SHAPE TRIOS 4. My będziemy mogli niebawem takowy sprzęt zaprezentować, ponieważ jako jedni z pierwszych gabinetów w Polsce - posiadamy go.

Sami pewnie stwierdzicie, że nie ma nic ważniejszego od poczucia komfortu, swobody. Oj, czekaliśmy na ten moment, długo. Żeby, jednak nie psuć całej radości - najpierw krótki wstęp.

Od dawien dawna, stomatologia kojarzy się wielu pacjentom z walką o przeżycie na fotelu dentystycznym. Lekarza zaś postrzegają jako potwora, który bezlitośnie dąży to tego, aby pozbyć się zębów bezbronnej ofiary (by móc je uznać za kolejne trofeum do kolekcji). To było z żartem, a teraz na poważnie rozwiejcie te myśli. Naprawdę nie musicie się już bać, technologia obdarowała nas cudownym urządzeniem, które wprowadziło na rynku medycznym rewolucję. Nazwa tajemnicza, ale nie ma powodu do obaw. Oto informacje przydatne do zapoznania się z naszym nowym gabinetowym gościem.

 Pewnie zastanawiacie się co to za sprzęt? Do czego on służy? Jakie pełni zadania?

 Postaramy się Wam przedstawić naszego nowego gościa, który pomoże w leczeniu Waszych zębów.

Otóż, 3 Shape TRIOS 4 to całkowicie bezprzewodowy wewnątrzustny skaner. Jest to nowe urządzenie, niedawno wprowadzone na polski rynek. Tak jak wspomniano wcześniej, technologia idzie do przodu. My, również chcemy być na czasie specjalnie dla Was. Bo nic nas tak nie cieszy jak Wasze zadowolenie po skorzystaniu z naszych usług.

 

Jakie możliwości ma urządzenie 3 shape TRIOS 4? Jeżeli jest dziełem najnowszej technologii to z pewnością sporo. Zatem 3 shape TRIOS umożliwia:

 

·         pomiar koloru zębów pacjenta,

·         korzystanie z funkcji kamery wewnątrzustnej oraz zdjęć HD,

·         eksport plików STL,

·         skanowanie pełnego łuku (żuchwy) nawet w 11 sek.,

·         skanowanie z dokładnością,

·         rejestrację dynamicznej artykulacji.

 

Jak sami widzicie ten sprzęt ma wiele zalet. Nie ukryje  się przed nim nawet  najmniejsza rysa na szkliwie. Dzięki niemu lekarz będzie mógł z dokładnością nawet do 6.9 μm, wykonać skanowanie. Ta jednostka świadczy tylko i wyłącznie o jego precyzyjności.

Dodatkowo badanie skannerem 3 shape TRIOS 4 zwiększa komfort obsługi pacjenta. Dla nas nie ma nic ważniejszego od Was. Podczas wizyty chcemy,  aby badany czuł się komfortowo. Uwierzcie nam, że nie ma lepszego widoku niż zadowolony pacjent po wyjściu z naszego gabinetu.

 

 Dzięki cyfrowej dokładności, sprzęt ogranicza możliwość popełniania błędów. W dodatku umożliwia łatwie i przyjemne  pobieranie  wycisków, bez konieczności powtórzeń. Za brakiem konieczności powtórzeń tworzenia wycisków, idą koszty, które są naprawdę niewielkie. 3 shape TRIOS 4 jest sprzętem bardzo oszczędnym, nie tylko pod względem kosztów materiałów wyciskowych, ale również pod względem czasu wykonywania badania.

 

Oszczędność czasu to, również możliwość by zwiększyć liczbę pacjentów. Wizyta nie trwa wieczności, jak dla niektórych. Wystarczy kilka minut, aby przeprowadzić szczegółowe badanie, a co najważniejsze bezbolesne. :)

 

Mamy nadzieję, że krótka charakterystyka naszego nowego sprzętu rozwieje Wasze czarne myśli. Mamy, również  nadzieję, że rozwialiśmy Wasze skojarzenia na temat dentysty i badań. Może w końcu będziemy mile kojarzeni, a  nie tylko z wiertłami, zastrzykami i innymi strasznymi urządzeniami.  Nie ma się czego bać Kochani, urządzenie 3 shape TRIOS 4 nie robi krzywdy, nie doprowadza do łez wręcz przeciwnie wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

Jeżeli czujesz, że coś złego dzieje się z Twoim uzębieniem. Jeżeli posiadasz  braki w uzębieniu, jeśli zauważyłeś na zębie bądź zębach niepokojące zmiany - skonsultuj się z nami. W gabinecie czeka na Was nowe urządzenie. Już się nie może doczekać, aby zacząć swój staż.